Hakkımızdaizmir müzik;

1993 yılında İzmir organizasyon Müzik aletleri ve inşaat Tic.Ltd.Şti adı ile Hatay’da kurulmuştur.Amatör ve profesyonel müzik enstrümanları alanında satış, servis, müzik eğitimi ve prova-kayıt stüdyosu hizmetleri vermektedir.


Uzun bir geçmiş ve bu süreçte kazanılmış tecrübe ve deneyimin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla güven içerisinde ilerlemektedir.


Bu güne kadar bünyesine en popüler markaları ve alternatif seçeneklerini katarak müzik severlere geniş bir ürün yelpazesi sunmayı hedeflemektedir.


Firmamız özellikle müzik sektörünün en popüler ve en prestijli markası olan YAMAHA müzik aletlerinin Almanya ile yapılan sözleşmeler çerçevesinde Hatay ili tek yetkili bayisi olmuştur. Bu doğrultuda Yamaha müzik enstrümanlarını ve aksesuarlarını en uygun fiyatla müşterilerine sunmaktadır.


Anlaşmalı olduğumuz bir çok yayın evi ile son çıkan repertuarlar ve müzik eğitim kitaplarını müzik severlerle buluşturmaktadır.


Firmamız Askeri kurumlar, Konservatuarlar, Müzik fakülteleri, Güzel sanatlar liseleri, özel ve devlet okullarının Müzik enstrümanı, Seslendirme ve Bando malzemesi ihalelerinde yer almakta ve en uygun şekilde hizmet vermektedir.


Firmamız bayisi olduğu tüm bu dünya markası ürünleri ve kendi imalatını yaptığı ürünleri , Online Satış Mağazası olan www.izmirmuzik.com.tr  ile müşterilerine oturdukları yerden kavuşabilmelerini hedeflemektedir.


Firmamız bünyesindeki izmir müzik eğitim merkezimizde alanında uzman eğitmenler ile bir çok müzik enstrümanının eğitimi verilmektedir.


Firmamız bünyesindeki izmir müzik stüdyosunda ister amatör olsun ister profesyonel tüm müzik severlere nezih stüdyo ortamında prova ve kayıt yapma imkanı sunulmaktadır.


İzmir Müzik, her zaman ayakları yere basan güçlü bir firma profili ile en büyük sermayenin güven olduğu bilinci içerisinde geleceğe sağlam adımlarla gücüne güç katarak ilerlemektedir..  Saygılarımızla,